Карантинні заходи у школах Бердянська продовжено по 17 лютого

Захворюваність на ГРВІ по Бердянську залишається ще на високому рівні, епідпоріг також і досі перевищено. Про це на засіданні постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доповів в.о. завідувача відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України” Олександр Мацегора. З 5 по 11 лютого до лікарів щоденно звертаються більше 100 бердянців. Усього за цей період захворіло 816 осіб, з них 148 школярі.
За інформацією головного лікаря Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитра Єгорова, аналізуючи ситуацію з 1 січня по сьогоднішній день можна відзначити, що кількість хворих на ГРВІ вдвічі більша, ніж за аналогічний період минулого року. Це стосується і пневмоній. З 1 січня до лікарні надійшло 62 хворих із пневмонією. Хвороба характеризується дуже важким станом хворих і, на жаль, вже було три летальних випадки. Із Запорізького лабораторного центру надійшло підтвердження 6 випадків пневмонії через вірус грипу. Щоб максимально надавати допомогу населенню було перепрофільовано терапевтичне відділення міської лікарні під пульмонологію, де лікують хворих на пневмонію.
Заслухавши доповіді, члени комісії прийняли рішення про продовження призупинення освітнього процесу у школах міста Бердянськ, селах Азовське, Нововасилівка та Роза по 17 лютого включно. На цей же період призупиняється проведення масових заходів із вихованцями та гурткова робота у закладах культури та спорту міста.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар