Жителі вул. Кабельників погрожують перекрити дорогу

Проблема руху великовантажного транспорту по міських вулицях залишається актуальною з кількох причин. Водії зерновозів часто змінюють узгоджений з міською владою маршрут руху на власний розсуд; ваговий режим ніхто не контролює; зерно, які сиплеться з машин прибирати нікому.

Жителі вул. Кабельників погрожують перекрити дорогу, якщо по ній продовжать їздити зерновози
В черговий раз цю проблему підняв на сесії міської ради 10 лютого депутат Микола Рудницький.
– Минув місяць, як ми без телекамер спілкувалися з нашими зернотрейдерами, – нагадав Микола Рудницький. – Через зерновози вулиця Кабельників перетворилася на болото. Люди готові були вийти на вулицю і перекрити рух. Бруд у перемішку з зерном. Один раз вийшла техніка, почистила 150 метрів дороги, але кардинально ця міра проблему не вирішила. Це ще добре, що зливи частину бруду змили в море. Спасибі, що зливосток хороший і його періодично чистять. Але це ще півбіди. Весь мікрорайон Павлова – аварійний, будинки стоять на стяжках. Дво-, триповерхові будинки, яким по 70-80 років. Тільки з цієї причини можна заборонити проїзд великовантажному транспорту по дорозі, де ці будинки знаходяться.
Як повідомив заступник міського голови Григорій Горячов, адміністрація міста уклала договори з зернотрейдерами, у яких є склади на цій ділянці. Згідно договорів, підприємці зобов’язалися утримувати в належному стані прилеглу територію.
Як нам стало відомо, на цьому тижні як тільки дозволять погодні умови, КП «Бердянськекотранс» почне прибирання вул. Кабельників за договорами із зернотрейдерами.
– Ми також попросили ОСББ, розташовані в цьому мікрорайоні, надати документи про стан будинків, – зазначив Григорій Горячов. – Одне ОСББ надало експертний висновок про те, що ще в 2011-12 рр. будинки були визнані аварійними. Але ми і при візуальному огляді бачимо їх стан.
– Якщо, не дай бог, завтра у аварійного будинку відвалиться стіна і це призведе до наслідків, зернотрейдери не те, що підуть, вони втечуть з цієї території, – обурювався Микола Рудницький. – І ми, депутати, і виконавча влада опиниться під цією стіною. Якщо є альтернатива проїзду по цій дорозі, чому  нею не скористатися?
Депутата підтримав міський голова Володимир Чепурний.
– Якщо дев’ять (!) років тому будинку вже були визнані аварійними, то потрібно терміново, я підкреслюю, терміново приймати рішення, – заявив Володимир Чепурний. – Давайте змінювати маршрут руху, тим більш, якщо є альтернатива.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

1 Коментарів: