Засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Результат пошуку зображень за запитом міська рада бердянськ13 лютого відбулося чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Одним з перших було розглянуто питання про стан виробничого травматизму в місті у 2019 році та проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Як розповів завідувач сектору Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Запорізькій області Михайло Рибалко, у 2019 році було зафіксовано 14 повідомлень про випадки травмування на підприємствах міста. Були проведені розслідування, складені відповідні акти. Серед причин травмувань — 40% організаційні — невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення трудової і виробничої дисципліни, незадовільне функціонування або відсутність системи охорони праці на підприємстві. 30% травм були через незадовільний технічний стан об’єктів. Також на підприємствах працівники травмувалися через недосконалість технологічного процесу, незадовільний технічний стан транспортних засобів, особисту необережність працівника тощо.
Головуючий на засіданні начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці Юрій Телешко наголосив на необхідності своєчасного проведення інструктажів з питань охорони праці із записами у відповідних документах, своєчасному проходженні стажування та навчання відповідальних осіб.
На засіданні також обговорили перевірку пожежної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури у Бердянську. Як розповів представник Бердянського МУ Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України з 13 грудня 2019 року по 24 січня 2020 року представники ДСНС провели позапланові перевірки додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у закладах освіти міста. Керівники отримали приписи про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки та були притягнуті до адміністративної відповідальності. Серед виявлених невідповідностей представники ДСНС відзначають не обладнання будівель системою пожежної сигналізації, не відокремлення приміщень електрощитових протипожежними перешкодами, встановлення глухих ґрат на вікнах, непрацездатний стан пожежних кран-комплектів тощо.
Керівники відділів освіти, молоді та спорту, а також сектору курортно-готельної діяльності розповіли про проведену роботу щодо усунення недоліків та заплановані заходи на 2020 рік.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар