Поточний ремонт покрівель, мереж водопостачання у закладах освіти, ремонт зупинок та інше

Результат пошуку зображень за запитом ремонт покрівельЦі питання сьогодні розглядалися на засіданні конкурсної комісії із закупівель. Члени комісії розглянули пропозиції від учасників та надали на розгляд розпорядникам коштів технічну документацію для визначення виконавця робіт за найменшою ціною у разі відповідності наданих документів умовам конкурсу.
Зокрема планується в поточному році за кошти міського бюджету провести наступні роботи у школах та дитячих садках міста:
- поточний ремонт мереж водопостачання та водовідведення школи № 20, сума бюджетних призначень – 25 000,00 грн; школа № 13, сума бюджетних призначень – 74 022,00 грн; школа № 5, сума бюджетних призначень – 178 162,00 грн; школа № 6, сума бюджетних призначень – 180 000,00 грн.
- поточний ремонт паркану дитячого садка № 39 «Веселка». Сума бюджетних призначень – 70 000 грн.
- поточний ремонт мереж електропостачання дитячого садка № 37 «Пізнайко». Сума бюджетних призначень – 120 000 грн.
- поточний ремонт м’якої покрівлі дитсадка № 34 «Оленка». Сума бюджетних призначень – 45 555,00 грн.
- поточний ремонт харчоблоку дитсадка № 20 «Червоний капелюшок». Сума бюджетних призначень – 50 000,00 грн.
- поточний ремонт шиферної покрівлі гімназії № 1 «Надія». Сума бюджетних призначень – 156 526,00 грн.
Крім того були розглянуті пропозиції з послуг із санітарно-гігієнічної обробки приміщень - дератизація та дезінфекція приміщень закладів освіти, а також поточного ремонту чотирьох зупинок громадського транспорту мікрорайону "Колонія", закупівлі риби, рибного філе та інше, м'ясо риби морожені (рибного фаршу із бичка) для дитячих садків, послуги з прибирання та підмітання вулиць сіл Нововасилівка, Роза та селища Шовкове тощо.
Також кілька закупівель на замовлення розпорядників коштів не відбулись у зв’язку з відсутністю пропозицій, зокрема закупівля послуг з демонтажу та вивезення самовільно встановлених тимчасових споруд, рекламоносіїв, малих архітектурних форм та іншого рухомого майна, в тому числі на підставі обґрунтованих звернень (листів) правоохоронних органів (в тому числі спеціального призначення).
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар