Коли почнеться будівництво нового торгово-розважального центру біля пам’ятника літаку?

Сьогодні у виконкомі пройшли громадські слухання з приводу майбутнього будівництва комплексу на пустирі за пам’ятником літаку

Коли почнеться будівництво нового торгово-розважального центру біля пам'ятника літаку?
Перед тим як почати будівництво нового торгово-розважального комплексу, представники інвестора ТОВ «Еліт спорт» зустрілися з представниками міської влади, керівниками мікрорайону, главами ОСББ та мешканцями нагірної частини міста.
Темою обговорення став детальний план мікрорайону, в межах вулиць Довганюка, Софіївської, Волонтерів і проспекту Східний.
Коли почнеться будівництво нового торгово-розважального центру біля пам'ятника літаку?Коли почнеться будівництво нового торгово-розважального центру біля пам'ятника літаку?
Даним планом передбачені дві земельні ділянки, в районі пам’ятника «Літаку», на одному з яких планується будівництво церкви, а на другому ТРЦ. За словами представника інвестора ТОВ «Еліт спорт» Антона Хохленка, на виділеній ще в 2008 році ділянці планується будівництво не просто супермаркету, а саме комплексу, який включатиме в себе магазини, кафе, місця відпочинку та об’єкти розважального характеру.
Також представників мікрорайону хвилювало питання – чи не зашкодить масштабне будівництво пам’ятнику, що знаходиться поруч. Як запевнив архітектор Максим Прутко, який і презентував проект – всі норми будуть дотримані, а інвестор гарантує не тільки не нашкодити, а й облагородити як територію майбутнього ТРЦ, так і прилеглу зону навколо, включаючи і пам’ятник «Літаку Міг-19».
Планується зведення пішохідно-паркової зони, озеленення та освітлення території, в тому числі зміцнення і підсвічування пам’ятника «Літаку Міг-19». Також Антон Хохленко уточнив, що при успішному проходженні всіх обов’язкових процедур і узгоджень як з громадськістю так і з міською владою, будівництво планується почати вже в цьому році.
pro.berdiansk.biz
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар