Уже в цьому році у МПК замінять крісла і відремонтують дах малого залу

У Бердянському МПК продовжаться масштабні оновлення. В цьому році оновлять глядацькі крісла, які давно віджили своє, а також замінять покрівлю над малим залом, що хронічно протікає вже багато років.

Уже в цьому році у МПК замінять крісла і відремонтують дах малого залу
На сьогоднішній депутатській комісії з гуманітарних питань, начальник відділу культури Микола Шостак запропонував провести ці роботи в рамках вже виділеного фінансування. Депутати підтримали цей проект рішення, який, ймовірно, буде схвалений на найближчій сесії міськради.
Таким чином, головний концертний майданчик Бердянська отримає нові крісла за 1,45 млн. гривень з урахуванням всіх робіт, а покрівля малого залу ГДК обійдеться бюджету в 800 тисяч, плюс вартість проекту – 50 тисяч гривень.
З огляду на не швидкі тендерні процедури і щільний літній графік МПК, підкреслив Микола Шостак, очікувати поновлення великого залу можна не раніше липня.
Нагадаємо, зовсім недавно в бердянському МПК вперше за 20 років запустили опалення. Вирішення питання затягувалося через бюрократичні процедури з Облгазом, однак проблему вдалося вирішити, і найбільший зал Бердянська тепер може приймати глядачів і взимку.

Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар