Суд заарештував керівника адміністрації Бердянського порту з правом внесення застави

У п’ятницю, 21 лютого, керівнику адміністрації Бердянського морського порту Олександру Барчану, підозрюваному в заподіянні збитків очолюваному ним підприємству в розмірі майже 2,5 млн грн, обрали запобіжний захід. Керівника адміністрації порту і колишню директрису комерційного підприємства, з яким було укладено договір на поставку автокрана, заарештували терміном на 60 днів з правом внесення застави в сумі 295 тис. гривень і майже 610 тис. гривень відповідно, – повідомляє Порти України.

Крім того, Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід і іншим підозрюваним, які проходять по цій справі – заступнику керівника держпідприємства і головному інженеру. Їм обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своїй сторінці в Facebook.
Результат пошуку зображень за запитом суд
Крім того, на підозрюваних покладено ряд процесуальних обов’язків: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду щодо кожної вимоги; не виходити за межі місця проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними; здати на зберігання в Державну міграційну службу України свої паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право виїзду з України; носити електронний засіб контролю (браслет). Термін дії заходів – 60 днів.
Як раніше повідомлялося, 19 лютого детективи НАБУ повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем і затримали начальника адміністрації Бердянського морпорту, а також заст. начальника підприємства, головного інженера та екс-керівника комерційної компанії.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар