Теплові пункти в будинках Бердянська. За рахунок чого економія?

Ми продовжуємо розповідь про те, як бердянські ОСББ за допомогою «теплих кредитів» змінюють вигляд своїх будинків і економлять на опаленні

Як ми вже розповідали, десятки бердянських ОСББ використовують, так звані «теплі кредити» для заміни вікон і дверей в під’їздах, для утеплення стін в багатоквартирних будинках. Це дозволяє зробити будинки тепліше і затишніше. Значно кращим стає і зовнішній вигляд будівлі. А істотну економію теплової енергії дає установка індивідуальних теплових пунктів.


Теплові пункти в будинках Бердянська. За рахунок чого економія?
Індивідуальний тепловий пункт будинку на вулиці Короленка 84

Олег Бойко керує більш ніж десятком ОСББ в мікрорайоні Колонія і наочно демонструє різницю по оплаті за тепло в різних будинках. Так в звичайних багатоповерхівках, де не впроваджувалося ніяких енергозберігаючих технологій, вартість опалення становить понад 49 грн за кв.м., а в утеплених будинках, де стоять ІТП – від 20 до 27 грн. за кв. м. Що ж таке індивідуальний тепловий пункт? Що дозволяє домівкам з ІТП досягати такої економії?


Теплові пункти в будинках Бердянська. За рахунок чого економія?
Індівудуальності тепловий пункт в будинку на вулиці Баха 42

– Індивідуальний тепловий пункт дозволяє регулювати забір теплової енергії від систем «Тепломережі» в залежності від температури повітря на вулиці, – пояснює Олег Бойко. – Причому, що дуже важливо, відбувається це в автоматичному режимі. При цьому, насоси ІТП підтримують циркуляцію тепла по всьому будинку, щоб у всіх квартирах підтримувалася однакова температура.
Будинок не остигає, нам немає потреби витрачати додаткову енергію на його обігрів. Ще є сепаратор повітря, який при запуску опалення значно швидше видаляє повітря з внутрішньобудинкових мереж.
Ще однією перевагою теплових пунктів є можливість віддаленого доступу до управління ними.


Теплові пункти в будинках Бердянська. За рахунок чого економія?
Контролер ІТП
pro.berdiansk.biz
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар