В бердянській лікарні зможуть знаходити, де втрачається тепло

14 лютого Бердянська міська лікарня отримала від зарубіжних партнерів комплекс сучасних інструментів для вимірювання енергоефективності приміщень

В бердянській лікарні зможуть знаходити, де втрачається тепло
Бердянські медпрацівники стурбовані станом енергоефективністі будівель лікарняного містечка. Зокрема, щоб дізнатись, скільки тепла втрачають будівлі БТМО, 23 січня частину з них за допомогою тепловізора досліджували представники комісії з енергоефективності із Запоріжжя, що працюють з Німецьким товариством міжнародної підтримки GIZ. Дані, отримані в результаті дослідження, дозволять значно поліпшити енергоємність і знизити втрати тепла. Не вперше адміністрація БТМО отримує скарги від пацієнтів на холод в приміщеннях, особливо в дитячому інфекційному відділенні в нічний час.
Завдяки конкурсним відборам, було враховано заявку БТМО на термографічне обстеження шести будівель лікарень в рамках проекту «Енергоефективність в громадах II», яке виконує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ).
14 лютого лікарня отримала невеликий, але дуже цінний в наших умовах подарунок від німецьких партнерів GIZ – комплект сучасних портативних інструментів для вимірювання тепловтрат в приміщеннях, який зможуть застосовувати за необхідністю. Інструменти призначені для контролю енергоефективності та застосовуються за кордоном. З працівниками БТМО провели інструктаж по користуванню інструментами.
pro.berdiansk
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар