Кабмін оголошує карантин в навчальних закладах на три тижні

Результат пошуку зображень за запитом кабмін карантин

14:30

На засіданні Кабміну було прийнято рішення про низку заходів щодо недопущення поширення коронавірусу

На засіданні Кабінету Міністрів 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, для виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідемічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.
Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні, – про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів.
У Бердянську місцеві органи влади зараз очікують роз’яснень від обласного департаменту освіти, у зв’язку з прийнятою постановою Кабінету Міністрів, на які установи освіти буде поширюватися карантин. Рro.berdiansk буде стежити за розвитком подій.
Також Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, в яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту Бориспіль.
У Бердянську на засіданні комісії з питань ТЕБ ​​та НС було прийняте рішення придбати захисні медичні спецзасоби на суму 1 млн гривень з резервного фонду міського бюджету.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар