У Бердянський порт зайшло лівійське судно – медики перевірили стан здоров’я команди


09:38

10 березня ввечері в Бердянський морський торгівельний порт увійшло судно під прапором Лівії, серед членів команди якого, виявилося кілька хворих з симптомами ГРВІ. У зв’язку з противокоронавірусними заходами, лікарі обстежили моряків.

У Бердянський порт зайшло лівійське судно - медики перевірили стан здоров'я команди
Ілюстраційне фото з навчань
Як стало відомо, серед членів команди лівійського судна, яке прибуло в Бердянський порт, були моряки з ознаками респіраторно-вірусної інфекції. За викликом терміново виїхала бригада швидкої допомоги, екіпірована відповідним чином.
Медики продемонстрували готовність злагоджено діяти відповідно до протоколів, розписаних МОЗ для подібних екстрених ситуацій. В інфекційному відділенні міської лікарні розгорнули ізольований бокс з усім необхідним для госпіталізації хворих з респіраторною інфекцією. Всі задіяні медичні працівники були належним чином захищені індивідуальним спорядженням і готові до надання необхідної медичної допомоги.
Внаслідок перевірки було прийнято рішення: загрози життю моряків не виявлено. Всі члени команди, які мають симптоми ГРВІ, вже отримують симптоматичне лікування і залишаться на борту судна.
Як повідомили медики, судно по ходу слідування в Італію не заходило.
У Бердянський порт зайшло лівійське судно - медики перевірили стан здоров'я команди
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар