Мережа супермаркетів “АТБ” оголосила про підвищення цін на продукти харчування через коронавірус

Мережа супермаркетів “АТБ” оголосила про підвищення цін на продукти харчування через коронавірус

 Подорожчали продукти так званого борщового набору, цукор, макаронні вироби, пшенична крупа, гречка, борошно, яйця
 Мережа супермаркетів “АТБ” заявила про підвищення цін на ряд продуктів харчування і товари першої необхідності в умовах карантину, запровадженого в Україні у зв’язку з коронавірусом. Про це йдеться в прес-релізі компанії.
зокрема, продукти так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35-128%, цукор-на 8%, макаронні вироби-на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно – 5%, яйця – 6%.
Компанія “АТБ-Маркет” пояснює підвищення цін на зазначені товари стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торгової мережі “АТБ”, але і для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.
Постачальники, у свою чергу, заявляють про зростання витрат виробництва, пов’язаних з прийнятими карантинними заходами. Зокрема, до їх числа належать заборони та обмеження на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні. Проблеми з транспортом також вплинули на ситуацію в торгівлі.
Нагадаємо,карантин в Україні за коронавіруса був введений з 12 березня. 17 березня уряд прийняв ряд обмежень, в числі яких – закриття метро по всій країні, припинення міжміських і міжобласних маршрутів, заборона перевозити в міському громадському транспорті більше 10 пасажирів за один раз.
Поділитись на Google Plus

Автор Viktoria Galitsina

0 Коментарів:

Дописати коментар