Підприємці Бердянська розвиватимуть у Приазов’ї оздоровчий туризм.

Підприємці Бердянська розвиватимуть у Приазов’ї оздоровчий туризм.

 За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у Бердянську 3-5 березня тривав тренінг для власників туристичного бізнесу, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на Проєкт.   
Участь у ньому взяли 36 підприємців — власників готелів, ресторанів, санаторіїв, представники туристичних операторів, місцевої влади, краєзнавчого музею.
Під час заходу учасники напрацювали ідеї, які зможуть реалізувати у нових туристичних продуктах. Зокрема, планують розвивати у Бердянську оздоровчий туризм для дітей, запропонувати лікувальні процедури для жінок з омоложення, відновлення здорової ваги, чоловічого здоров’я, тур з правильного харчування. Також учасники хочуть перетворити Бердянськ на хаб для розвитку туризму у Приазов’ї.
«Усі тури та нові розробки стосуються не літнього періоду, коли у Бердянську вдосталь туристів, а саме інших місяців, щоб туристи хотіли приїхати до міста навіть у березні. Для цього представники туристичного бізнесу Бердянська мають зрозуміти, що сьогодні потрібна кооперація. Наприклад, два санаторії поряд – це не конкуренти, а партнери. Вони зможуть розвиватися, лише об’єднавши зусилля і запропонувавши гостям щось нове та цікаве», — сказав бізнес-тренер Олександр Лієв.
Туристичні продукти з Бердянська учасники представлять у Києві на всеукраїнському туристичному форумі для національних туристичних операторів.
Тренінги з туризму незабаром відбудуться також у Кирилівці та Генічеську на Херсонщині. Ці заходи мають сприяти розвитку туризму у Приазов’ї.

Поділитись на Google Plus

Автор Viktoria Galitsina

0 Коментарів:

Дописати коментар