Чи будуть в Бердянську випускати в місто моряків з іноземних судів?


15:10

Бердянців цікавить, чи дозволено морякам прибули судів виходити в місто

Чи будуть в Бердянську випускати в місто моряків з іноземних судів?
Судно «ALTRANY» під Мальтійським прапором з українською командою, яке заправлялося в Італії, причалило в Бердянському порту. За інформацією заступника начальника філії Адміністрації морських портів України Віталія Бур’яна, в італійському порту команда в місто не виходила. Капітан доповідав, що хворих на судні немає. Це підтвердила і карантинна служба порту, представник якої, як і належить, піднялася на борт і у всіх членів екіпажу перевірила температуру. Показники в нормі. Знову-таки, як наказано, перед трапом виставлений піддон з дезинфікуючим засобом.
За словами першого заступника начальника Бердянського прикордонного загону Богдана Гуменюка морське право НЕ дозволяє НЕ випускати членів команди з порту, якщо на те немає жодних підстав. Оскільки у моряків немає симптомів захворювання, то вони можуть безперешкодно вийти в місто.
Чи будуть в Бердянську випускати в місто моряків з іноземних судів?
Що стосується судна DAYTONA-H, яке прибуло з Бейрута, яке пришвартоване до третього причалу Бердянського морського торгового порту, на ньому знаходилися два моряка з ознаками застуди і температурою. Співробітниками карантинної служби порту у членів команди був відібраний біологічний матеріал для перевірки на коронавірусну інфекцію, який був відправлений в Запорізьку лабораторію. Результати повинні бути протягом двох днів.
Чи будуть в Бердянську випускати в місто моряків з іноземних судів?
Якщо моряки, дійсно, інфіковані, їх помістять в бердянську лікарню, у відділення, призначене для хворих з коронавірусом.
Поки морякам судна DAYTONA-H, яке прибуло з Лівану, заборонено його залишати, трапи підняті. З моменту прибуття в Бердянський порт екіпаж на берег не спускався.
У Бердянському територіально-медичному об’єднанні готові до можливого прийому хворих. Засоби закуплені, інфекційне відділення напоготові.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар