Мер Бердянська просить підтримати людей похилого віку


15:35

Міський голова Володимир Чепурний звернувся до бердянців з проханням оточити максимальною увагою і турботою своїх літніх родичів

Мер Бердянська просить підтримати людей похилого віку
Дорогі бердянці! Уже третій тиждень вся Україна та Бердянськ живуть в нових умовах реальності. Карантинні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 внесли зміни до звичного способу життя, роботи, навчання та відпочинку.
У Бердянську ситуація із захворюванням на коронавірус залишається благополучною, підозр не має. Але, як показує досвід інших країн, ситуація може стрімко змінюватися саме завдяки ставленню людей, їх легковажності та нехтуванням вимог карантину.
У нашому місті сьогодні спостерігаємо, що переважна більшість людей, яка їде громадським транспортом — це люди похилого віку. Ми бачимо, що вони скупчуються в банках, пунктах платежів та магазинах.
Тому я звертаюся до молоді – бережіть своїх батьків, дідусів та бабусь. Створить їм всі умови, щоб у них не було потреби залишати дім: купіть продукти, заплатіть за комунальні послуги, зателефонуйте зайвий раз. Звертаюся до мешканців міста, які належать до категорії ризику, – побудьте цей час вдома.
У разі, якщо виникли якісь проблеми, потреби, які ви не можете вирішити самостійно, є телефони виконкому — 15-55 та 6-18-80 у робочий час, а в неробочий та на вихідних 6-18-88, де вас вислухають та спробують допомогти.
Міська влада опрацювала можливості допомоги одиноким та прикутим до ліжка мешканцям міста. Всі, хто стоїть на обліку в Терцентрі, а це понад 500 осіб, які потребують допомоги соцпрацівників, щотижня будуть отримувати продуктові набори, зібрані завдяки соціально відповідальному бізнесу — підприємствам та підприємцями міста. Прошу долучайтесь, хто хоче допомогти!
У мене велике прохання до кожного — поставтеся з розумінням до ситуації та виконуйте умови карантину. Ситуація в місті контрольована, але хочу сказати, що від дій кожного з нас залежить, як ми пройдемо це випробування.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар