Чи можна ловити рибу в період карантину – думка юристів Бердянська


Головний спеціаліст Бердянського місцевого центру з надання БВПД Тетяна Туманова відповідає на питання, яке актуальне для багатьох бердянців: “Чи можна ловити рибу в період карантину?”
Чи можна ловити рибу в період карантину – думка юристів Бердянська
Вже котрий тиждень поспіль ми знаходимось на карантині. Хто проживає у приватному секторі, то має більше свободи, а для мешканців багатоповерхівок – це велика проблема, особлива якщо є діти.
Чи може бути краще: знаходишся вдома, дистанційна робота, у супермаркетах немає черг, можна замовити доставку їжі або продуктів, можна лежати на дивані та дивитися фільми, спати до обіду, займатися спортом або улюбленою справою тощо.
Але є люди, які незважаючи на світову пандемію не можуть залишитися вдома – це рибалки. У зв’язку з посиленням карантинних заходів рибалки масово шукають в Інтернеті інформацію про те, чи будуть застосовуватися адміністративні та штрафні санкції до тих осіб, які будуть виїжджати рибалити  в умовах карантину? Ну і звичайно, потрібно рибалці сидіти на берегу у масці? А якщо хтось на самоізоляції, чи вважається, що рибалка – це самоізоляція?
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Дописати коментар